ID inzerátu: 207618

Pozemok neďaleko Dunaja v kúpeľnom meste Štúrovo

Rozloha:

333 m2 Predaj
Adresa: Štúrovo

Cena:

25 000,00 € 75,08 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 29.01.2022

Informácie:

Pozemok sa nachádza na okraji mesta Štúrovo, v záhradkárskej oblasti neďaleko rieky Dunaj a Hron. Umiestňuje sa na južnej strane mesta, približne 500 m od maďarských hraníc a centra. Wellness a termálne kúpalisko Vadaš Štúrovo, najväčšie termálne kúpalisko na Slovensku je vzdialené len jeden kilometer.

Je to rovinatý čistý pozemok, leží pri ceste a vstup naň je cez spoločnú bránu záhradkárov. Sú na ňom vybudované hotové betónové stĺpy na osadenie mobilného domu. Voda je zo studne, ale ostatné siete sú tesne pri pozemku na ulici.

Dunajská hrádza s asfaltovou cestou sa nachádza len 300 m od pozemku. Vďaka nej sa dá celé okolie poobjavovať na kolesách, aktívne tráviť čas v krásnej prírode, ktoré je chránené územie. Cyklocesta vedie až k rieke Hron, odkiaľ je to už len kúsok ku Kováčovským kopcom Burdovského pohoria.
Na svoje si prídu aj turisti a milovníci pekných výhľadov. Panoráma z vrchu kopca Skaly v Kameničnej nad Hronom je jedinečná - pohľad na sútok Hrona a Ipľa sa dá vychutnať aj z výšky, a navyše ju skrášluje mohutná bazilika v pozadí na kopci.
Na opačnej strane Dunaja, susediace maďarské mesto Ostrihom, je plné historických pamiatok, na jej čele pyšne stojí už celé stáročia najvyšší kostol Maďarska, Ostrihomská bazilika, pohľad na ňu je najkrajší práve zo slovenskej strany, a to z promenády pri Dunaji v Štúrove.
Po ťažkom športovom výkone sú tu na oddych stvorené dlhé štrkové dunajské pláže, na ktorých je ako pri mori.

Charakteristika:

Adresa: Štúrovo
Výmera pozemku celkovo: 333 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Poľnohospodárske pozemky, záhrady
Podkategória inzerátu: Záhrada
Forma vlastníctva osobné

Kontakt na predajcu


chalupy@romantickechalupy.sk

Kontaktný formulár