Ľutujeme ale inzerát je nektuálny.
Vyberte si prosím z ponuky Záhrada
ID inzerátu: 222494

BA/RAČA - záhrada, výroba, priemysel - stavebný pozemok s prístupom

Rozloha:

8 442 m2 Predaj
Adresa: Pastierska , Bratislava - Rača

Cena:

422 100,00 € 50,00 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 25.11.2021

Informácie:

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok na výstavbu priemyselnej haly, výroby v lokalite Pri Šajbách v Bratislave - Rači Pastierska ul. Pozemok je obdĺžnikového tvaru. Na pozemku sa nenachádzajú žiadne stavby.
Pozemok je určený najmä na priemyselnú výrobu (kód 301), na areály a stavby veľkých a stredných priemyselných podnikov + sklady, areály a stavby služieb a výroby všetkých druhov, priemyselné a technologické parky. Čiastočne je vhodný aj na administratívu + vedecko-technologické parky. Pozemok je rozpalcelovať a využívať ako záhradky.
Index zastavanosti: 55%
koeficient zelene: 10%
Pozemok nie je vhodný na výstavbu rodinných domov ani na výstavbu obytných budov. V rámci priemyselného parku je možné uvažovať so "služobnými" bytmi.
Celková výmera pozemku: 8442m2

Výborná cena: 50€ m2

INZINIERSKE SIETE:
IS sú v dosahu. Prístup k pozemku je betonovej ceste, časť spevnená cesta. Priamo na pozemku sa nachádza vodovodná prípojka.

b]NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

- Všetky texty a fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudí s.r.o. - ich zneužitie, kopírovanie bude riešené súdnou cestou.

Charakteristika:

Adresa: Pastierska , Bratislava - Rača
Výmera pozemku celkovo: 8 442 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Poľnohospodárske pozemky, záhrady
Podkategória inzerátu: Záhrada
Forma vlastníctva osobné

Kontakt na makléra

Ing. Ľuboš Michalík
+421910257308

Kontakt

Domy pre ľudí s.r.o.
Záhradnícka ,
82108 Bratislava - Ružinov
+421903374550
lubos.michalik@domypreludi.sk
Zobraziť všetky inzeráty

Kontaktný formulár