pozemky.sk

Informácie:

IV. etapa predaja pozemkov v Malom Slavkove, lokalita Kráľovské údolie je zahájená.

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky priamo pri 9-jamkovom golfovom ihrisku s nádhernými výhľadmi na Vysoké Tatry a Kežmarok. Všetky pozemky z tejto etapy sú určené na výstavbu rodinných domov podľa individuálnych projektov. V tomto období prebieha projekčná činnosť, vybudovanie IS je reálne koncom roka 2021. Predaj pozemkov bude prebiehať nasledovne:

Rezervačná zmluva, zaplatenie rezervačného poplatku 3.000 eur pri podpise zmluvy.
Zmluva o budúcej kúpnej zmluve –zaplatenie 30% kúpnej ceny (rezervačný poplatok sa započítava do tejto sumy). Zmluva o budúcej zmluve sa bude podpisovať pri podaní žiadosti o stavebné povolenia na inžinierske siete (predpoklad - koncom roka 2020)
Kúpna zmluva – úhrada zostávajúcich70% kúpnej ceny. Kúpna zmluva sa bude podpisovať pri zahájení výstavby inžinierskych sietí (predpoklad apríl 2021).

Pozemok je možné si rezervovať už teraz a získať tak garanciu súčasných uvádzacích cien.

Kráľovské údolie je nová obytná štvrť, ktorá nadväzuje na existujúce domy v obci Malý Slavkov. Celý projekt je citlivo vsadený do mierneho svahu plného svetla a slnka, pričom rešpektuje charakter podtatranskej dediny. Je tou správnou kombináciou prekrásnej prírody, pohodlného bývania a výhodnej investície.

Najvýhodnejší spôsob investície je kúpa nehnuteľnosti v regióne s veľkým potenciálom rastu cien. Malý Slavkov a jeho okolie takým regiónom bezpochyby je.

Projekt Kráľovské údolie zahŕňa nielen prípravu pozemkov na individuálnu bytovú výstavu, ale aj realizáciu 18-jamkového golfového areálu. Atraktivita obce Malý Slavkov sa tým podstatne zvýši a vytvoria sa do budúcna predpoklady pre zhodnotenie cien nehnuteľností.
Obec Malý Slavkov sa nachádza približne 3 kilometre od mesta Kežmarok a asi 7 kilometrov juhovýchodne od úpätia Vysokých Tatier. Je ideálnym miestom pre bývanie s dostupnosťou okresného mesta a jeho všetkými službami vrátane škôl, obchodov, športovísk a kultúrnych zariadení.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle 0903 557 728, príp. mailom na jurikova@archeus.sk a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky.

ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 15 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

ID inzerátu: 184371

Stavebné pozemky, golfový areál, Malý Slavkov

Rozloha:

0 m2 Predaj
Adresa: Kráľovské údolie , Malý Slavkov
Posledná aktualizácia: 04.08.2020

pozemky.skPoslať e-mailom pozemky.skNavrhnúť cenu Vytlačiť pozemky.skNahlásiť inzerát pozemky.skUpraviť

Charakteristika:

Adresa: Kráľovské údolie , Malý Slavkov
Výmera pozemku celkovo: 0 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Pozemky pre rodinné domy a byty
Podkategória inzerátu: Pozemok pre rodinné domy
Forma vlastníctva osobné
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Dostupnost inžinierskych sietí nie je

Kontakt na makléra

Janka Juríková
+421903557728

Kontakt

ARCHEUS Partners a.s.
Vajnorská ,
83104 Bratislava - Čunovo
+421918880008
Zobraziť všetky inzeráty

Kontaktný formulárSpäť hore