pozemky.sk

Informácie:

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk na tel. č. 0915/974 931, 048 / 416 39 48) ponúka na predaj :slnečný a rovinatý stavebný pozemok v lukratívnej časti Bojníc o výmere 1 690 m2, ktorý sa nachádza v zastavanom území mesta. Bojnice sú zaradené medzi 5 miest s najväčšou perspektívou rozvoja cestovného ruchu v rámci EU a v dohľadnej dobe nie je možné v Bojniciach získať pozemky s väčšou výmerou.

Pozemok má neobmedzené využitie. Môže na ňom stáť obytný komplex, zariadenia cestovného ruchu alebo občianskej vybavenosti či priemyselný objekt. Bojnice sú už dnes najvýznamnejším centrom cestovného ruchu na strednom Slovensku s návštevnosťou cez 1 milión ľudí ročne. Prichádzajú sem kvôli známym liečebným kúpeľom, rozprávkovému zámku, ktorý vyvíja systematickú marketingovú aktivitu , najväčšej ZOO ako aj termálnemu kúpalisku Čajka a unikátnej Prepoštskej jaskyni.

Len kilometer vzdušnou čiarou od Bojnického zámku je centrum bezmotorovej a ľahko motorovej aviatiky európskeho významu. Každoročne sa tu schádzajú tisíce ľudí z celej Európy kvôli medzinárodným pretekom FCC Gliding a okrem nich je tu v priebehu roka niekoľko ďalších aviatických zrazov.

V Bojniciach sa pravidelne uskutočňujú majstrovstvá sveta v bezmotorovom lietaní vetroňov, čo znamená ďalšie desaťtisíce návštevníkov, pre ktorých sú súčasné ubytovacie kapacity v Bojniciach nepostačujúce kapacitou ako aj úrovňou poskytovaného komfortu a doplnkových služieb.

Preto uvedené pozemky patria k lukratívnej investičnej príležitosti, hlavne preto, lebo sú v zastavanej časti Bojníc v blízkosti nemocnice a novopostavenej predajne LIDL, so všetkými inžinierskymi sieťami a s vyniakajúcim napojením na hlavnú cestu.

V blízkej budúcnosti sa bude dať k pozemkom prikúpiť ďalších minimálne 746 m2 a viac, ale bližšie informácie získate na hore uvedených telefónnych číslach.

ID inzerátu: 175594

Výnimočné pozemky pre výnimočných investorov, Bojnice

Rozloha:

1 690 m2 Predaj
Adresa: Nemocničná , Bojnice

Cena:

180 000 € 106,51 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 09.07.2019

pozemky.skPoslať e-mailom pozemky.skNavrhnúť cenu Vytlačiť pozemky.skNahlásiť inzerát pozemky.skUpraviť

Charakteristika:

Adresa: Nemocničná , Bojnice
Výmera pozemku celkovo: 1 690 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Zmiešané, komerčné zóny, polyfunkcia
Podkategória inzerátu: Obč.vybavenosť, polyfunkcia
Forma vlastníctva osobné
Dostupnost inžinierskych sietí v dosahu
Príjazd asfaltová cesta
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Typ pozemku

Kontakt na makléra

Emília Kuráková
emilia.kurakova@xemar.sk
+421915974931

Kontakt

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
Martina Rázusa ,
97401 Banská Bystrica
+421915870350
xemar@xemar.sk
Zobraziť všetky inzeráty

Kontaktný formulárSpäť hore